Metsanurga tee 3, Saku vald

Listing is not active anymore

Harjumaa, Saku vald, Roobuka küla, Metsanurga tee 3

Üldpind: 165.4 m²
Korrus(eid): 2
Tube: 4
Magamistube: 3
Ehitusaasta: 2016
Seisukord: heas korras
Valmidusaste: valmis
Omandivorm: kinnistu

Metsanurga tee 3, Saku vald

Lisainfo

Roobuka vaiksel tänaval on müüa soe kivimaja.

Kinnistu asub Saku vallas, Roobuka küla, Metsanurga tee 3, pindalaga 2400m², katastritunnusega 71814:001:0407, sihtotstarbega elamumaa (100%).

EHITIS

Maja ehitus lõppes 2016. aastal. Kasutusluba väljastati 2018. aastal. Betoonplokkidest müüritis, FIBO plokkidest siseseinad. Maja fassaad on soojustatud 150 mm paksuse Estplast penoplastiga ja kaunistatud Tikkurila niiskuskindla fassaadivärviga. Vundamendi seinad on isoleeritud EPS 200mm penoplastiga, vundamendi alus on 100 mm.

Energiasäästlikud topelt klaasidega plastikaknad. Maja katus on kaetud eterniidiga. Perimeetri ümber on paigaldatud vihmaveerennid. Maja krundil on drenaaž põhjavee jaoks. Paigaldatud on ka 1,5 meetri kõrgune puidust tara.

KOMMUNIKATSIOONID

Tsentraalne veevarustus Saku maja AS-lt. Tariif 1,6 eur/m³.

Lokaalne kanalisatsioon 5m³. Hetkel on käimas tsentraalse kanalisatsioonisüsteemi väljaehitamine. Tsentraalse kanalisatsioonisüsteemiga ühendamise ettevalmistavad maakorralduslikud tööd on juba lõpetatud.

Elekter 3x16A.

KÜTE

Majas kasutatakse kombineeritud kütet. Õhk-õhk soojuspump ja puuküttega pliit. Lähitulevikus on kavas paigaldada keskküte – õhk-vesi soojuspump. Veeküttetorud on juba elutoa põrandale monteeritud. Kööki ja magamistubadesse paigaldatakse seinaradiaatorid. Kütteseadmete tehniline ruum asub garaažis.

PLANEERING

Majal on 3 sissepääsu: peasissepääs, sissepääs läbi garaaži ja terrassilt. Maja sissepääsu juures on peegelustega garderoobikapp.
Esimesel korrusel asub avar kaminaga elutuba, kust pääseb kinnisele terrassile. Suurte akendega köök on elutoast ja koridorist eraldatud, varustatud väljatõmbeventilatsiooniga. Külaliste tualett, puuküttega saun dušiga, garaaž ja eraldi majapidamisruum küttekatla jaoks.

Teisel korrusel on kolm magamistuba, kaks garderoobi, vannituba koos wc-ga ja avar trepihall vaatega männimetsale.

KRUNT

Maja juurde viib tänavavalgustusega asfalttee. Krunt on enamuses kaetud rohuga. Kasvab mitu viljapuud. Küttepuude ja aiatehnika hoidmiseks on olemas puukuur. Parkimiskohad on kaetud kivisillutisega.

Rahulik ja turvaline elurajoon! Bussipeatuseni „Standard“ on vaid 600 meetrit. Bussi number on 219. Sõiduplaani näete sellelt lingilt: http://www.peatus.ee/#region;harju;regionalbus;140424;

Õpilastele on tasuta koolibuss.

Rongipeatus „Kiisa raudteejaam“ asub majast 2 km kaugusel.

1,5 km raadiuses on mitu toidupoodi: Meie toidukaubad, Kiisa A ja O, Liha pood. Lähim apteek asub 2 km kaugusel.

Kurtna kool ja lasteaed 4 km
Tallinna kesklinn 28 km, Kohila 10 km, Saku 10 km

Kas soovite elada ökoloogiliselt puhtas ja vaikses kohas koos heade naabritega? Siis ootame teie kõnet! Või broneerige vaatamise aeg kohe meie veebikalendrisse: https://reclub.eu/kinnisvara/metsanurgatee3/

Rohkem infot telefoni või e-maili teel:
Anton Losman / +372 5646 2600 / anton.losman@reclub.eu

Asukoht

Anton Losman

Kinnisvara maakler