Metsanurga tee 3, Saku vald

169 000 
1022 €/m²

Harjumaa, Saku vald, Roobuka küla, Metsanurga tee 3

Üldpind: 165.4 m²
Korrus(eid): 2
Tube: 4
Magamistube: 3
Ehitusaasta: 2016
Seisukord: heas korras
Valmidusaste: valmis
Omandivorm: kinnistu
Tule vaatama

Metsanurga tee 3, Saku vald

Lisainfo

Maja ühendab endast fassaadi viimistluse kaasaegset minimalistlikku stiili ja sisekujunduses kasutatavate naturaalsete tekstuuride soojust. Avar territoorium pakub maastikuloomingu vabadust ja lastele armastatud mängukohta. Siin saate ellu viia oma unistused imelisest aiast. Terrassist aga saab koht südamlikeks õhtuteks, hoides endas pererõõme ja laste helget naeru.

Maja esimesel korrusel paikneb mugav, puukütte ahjuga võõrastetuba ja köök. Siin on meeldiv veeta aega oma perega, mängida lastega ja korraldada sõpradega koosviibimisi tulelt sooja saades ja maitsva koduse õhtusöögi taga vesteldes.

Maja teisel korrusel paiknevad 3 magamistuba, mida eraldab avar 16 m2 suurune hall. Igas toas on oma garderoob, mis võimaldab mugavalt korraldada asjade hoiusüsteemi. Sellel korrusel paiknevas vannitoas on hüdromassaažiga mullivann.

Majas on täielikult läbi mõeldud nii poolehoidu äratav atmosfäär, kui ka olmeküsimused. Esimese korruse WC-s paikneb pesumasin. Samuti on mõlemad sansõlmed varustatud veesoojendajatega. Kõik töötab keskveevarustussüsteemist. Köögis on olemas kogu vajalik tehnika, mööbel ja väike söögilauaga nurk, mille taha mahub mugavalt istuma kogu pere. Olemas ühele sõiduautole mõeldud kaetud garaaž.

Saku asula asub Tallinna äärelinnas. Kesklinnast eraldab teid 25 km pikkune asfaltkattega tee. Saku on elanikkonna arvu poolest riigi suurimaid asulaid, mistõttu on hästi arenenud ja ohutu. Lisaks kannab asula Eesti õllepealinna nime, kuna just siin paikneb õllemuuseum ja riigi suurim õlletehas.

Lisainfo: naturaalsest puidust sisedekoor, soojustatud seinad ökoloogiliselt puhtatest betoonplokkidest, saun, garaaž, terrass, mööbel, klaaspakett, parkett, televisioon, elekter, sahver.

Köök: köögikomplekt, pehme söögilauaga ala, praeahjuga pliit, külmkapp, pisiolmetehnika.

Sanitaarruumid: esimesel korrusel – saun dušiga ja külalistele mõeldud WC, varustatud pesumasina ja veesoojendajaga; teisel korrusel – WC-ga ühendatud vannituba mullivanni, valamu ja veesoojendajaga. Keskveevarustussüsteem. Lokaalne kanalisatsioon (päevakorral on keskkanalisatsiooni ehitamisega seotud küsimus).

Keskküte ja ventilatsioon: soojuspump, puudega köetav ahi. Seinad, katus ja korrustevahelised vahelaed vastupidavalt soojustatud. Olemas keskkatla paigaldamise võimalus.

Ümbrus: vaikne ohutu tänav, rahulikud naabrid, maaliline vaade metsale, asfaltkattega tee, 500 m kaugusel – ühistranspordi peatus, Tallinnani – 20 minutit sõitu.

Asukoht

Anton Losman

Kinnisvara maakler